
Каркасний басейн Bestway 488х122 см (5612Z) з картриджним фільтром, драбиною та тентом
22 661 ₴
- В наявності
- Код: 25136
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 5612Z - це ідеальний варіант для сімейного відпочинку, плавання, водних розваг. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal&Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді природної гальки. Фільтраційна установка і змінний картридж для фільтра гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання. Басейн комплектується сходами і захисним тентом.
- Розміри басейну: діаметр 488 см, висота 122 см
- Обсяг басейну (90%): 19 480 літрів
- Система фільтрації: картриджна
- Установка: тільки наземна
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 19480 л |
| Діаметр | 488 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 69 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 661 ₴





