
Каркасний басейн Bestway 427х122 см (5612Х) з картриджним фільтром, драбиною та захисним тентом
18 447 ₴
- Немає в наявності
- Код: 25302
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 5612X - яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність та довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді природної гальки. Фільтраційна установка зі змінним картриджем гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону плавання. Басейн комплектується драбиною та захисним тентом.
- Розміри басейну: діаметр 427 см, висота 122 см
- Об`єм басейну (90%): 15 232 літрів
- Система фільтрації: картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 15232 л |
| Діаметр | 427 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 60 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 447 ₴





