
Каркасний басейн Bestway 396х122 см (5618W) з картриджним фільтром, драбиною та захисним тентом
16 985 ₴
- Немає в наявності
- Код: 31239
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 5618W – це яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з високоякісного тришарового ПВХ. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді природної гальки. У комплекті з басейном поставляється захисний тент, драбина і фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання, зі змінним картриджем.
- Клас: каркасний круглий басейн
- Розміри басейну: діаметр 396 см, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 12 690 літрів
- Система фільтрації: 3028 л/год картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 12690 л |
| Діаметр | 396 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 78 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 985 ₴





