
Каркасний басейн Bestway 457х122 см (56438) з картриджним фільтром, тентом та драбиною
16 641 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7492
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway - яскравий представник ринку домашніх басейнів. Модель відмінно підійде для сімейного відпочинку. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виконаний у вигляді природної гальки. У комплекті з басейном поставляються драбина, захисний тент і фільтраційна установка, якіа гарантуює підтримку чистоти води протягом усього сезону купання, та змінний картридж для фільтру.
- Розміри басейну: діаметр 457 см, висота 122 см
- Об`єм басейну (90%): 16015 літрів
- Система фільтрації: 3028 л/г картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 16015 л |
| Діаметр | 457 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 63 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 641 ₴





