Насос EMAUX SD075 рекомендується використовувати для басейнів об'ємом до 42000 л. Працює при низькому рівні шуму та енергоспоживання. Знімний кошик префільтра.
- Продуктивність: 10.5 м³/година, при 4 м.
- Вхідна потужність: 0.75 кВт
- Сполука: 1.5" (50мм)
- Напруга: 220В (1 фаза)
| Основні характеристики | |
| Призначення насосу | Приватні басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Макс. обсяг басейну, що обслуговується, л. | 52 000 |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 10,5 при 4 м |
| Потужність, кВт | 0.8 |
| Корисна потужність, л. с. | 0.8 |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково | Деталі виготовлені з нержавіючих матеріалів Використовуються підшипники NSK Низьке енергоспоживання та рівень шуму Асинхронний, двополюсний Клас ізоляції: 130 Клас водозахисту: IPX5 Термічний захист Виробник залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару, без обов'язкового повідомлення покупця |
| вага, кг | 11 |
| Розмір | 555x154x291 мм |
| Виробник | Emaux |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажі насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 42 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 749 ₴


