
Біологічний фільтр УЗВ ProfiClear Premium XL з рухомим біозавантаженням Hel-X
145 569 ₴
- Під замовлення
- Код: 73369
Відправка з 04 травня 2026+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
ОПИС
- Високоефективний для розкладання забруднюючих та поживних речовин з використанням спеціально розроблених фільтруючих матеріалів у процесі з рухомим шаром (модуль з рухомим шаром)
- Зрілі професійні технології з більш ніж трирічним терміном розробки
- Сучасна модульна фільтруюча система для професійної якості води за мінімального простору
- Інноваційний та надійний продукт «Зроблено в Німеччині»
- Максимальна пропускна спроможність: 66 м3/годину
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 1330 x 875 x 820 |
| Пропускна спроможність | 66000 л/час |
| З'єднання, вхід | 2 шт. х 180 мм |
| З'єднання, вихід | 2 шт. х 180 мм |
| Матеріал | GRP Дюропласт |
| Размеры | |
| Вага (повна) | 101.6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 66000 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 569 ₴





