
Комбінований барабанний біомеханічний фільтр з автоматикою ProfiClear Premium Compact - L
435 724 ₴
- В наявності
- Код: 49979
- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Барабанна біомеханічна система фільтрації для водойми ProfiClear Premium Compact з функцією автоматичного промивання та віддаленого керування/моніторингу.
Цей тип компактного барабанного фільтра із серії ProfiClear Premium є ідеальним рішенням для очищення плавальних ставків до 140 м3 або водойм з рибою до 60 м3 із зарибленням до 60 кг. Компактна модульна система фільтрації ідеально підходить для ставків з коропами кої об'ємом до 30 м3 із зарибленням до 60 кг. При розробці моделі були проведені консультації з провідними експертами з вирощування кої. При насосному принципі максимальна витрата води фільтра становить 20 000 літрів на годину. Завдяки цьому барабанному фільтру, що повністю самоочищається, система з рухомим шаром забезпечує оптимальне рух і очищення води. Професійні біосередовища Hel-X забезпечують ефективне розщеплення поживних та забруднюючих речовин у воді. Забір забруднень фільтрації до 60 мкм і новий матеріал Hel-X 13 зі значно збільшеною поверхнею забезпечують високу ефективність очищення. Невеликі габарити установки компактної форми також дозволяють використовувати фільтраційну систему для пруда з обмеженим простором. Відмінне рішення для реконструкції старих прудів з мінімальними переділами.
- Призначений для ставків до 140 м3.
- Видалення забруднень до 60 мкм. (0,06 мм)
- Площа біологічного фільтра: 57,3 м ².
- У комплекті з повною автоматикою: автоматичне зчитування забруднень та автоматичне промивання фільтра (вода для промивання береться з ставка 4 х 2,5 л/м під тиском 6 бар).
- EGC - Easy Garden Control : зручне регулювання всіх налаштувань за допомогою програми на смартфоні/планшеті або через хмару OASE з будь-якої точки світу.
- Тест-сертифікат VDE/GS надійності та безпеки.
- Наповнювач Hel-X 13 із значно збільшеною площею поверхні забезпечує ефективне розщеплення поживних речовин та забруднень (площа біологічного фільтра: 57,3 м²).
- Різні можливості підключення: вхідне з'єднання + Bitron.
- Масивні елементи із нержавіючої сталі.
- Надзвичайно тиха робота.
- 3 роки гарантії.
- Напірний та гравітаційний спосіб установки (можливість установки фільтра вище та нижче дзеркала води).
Фільтрування ставка, водоймища преміум класу. Фільтрування ставків великої площі. Купити барабанний фільтр для ставка.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 1370 х 891 х 815 мм |
| Енергоспоживання очищення | 1050 Вт |
| Номінальну напругу | 230В/50Гц |
| Маса нетто | 106 кг |
| Пропускна спроможність | Макс. - 20000 л/час |
| Пульт керування | Микроконтроллер |
| З'єднання, вхід | 50 мм |
| Довжина кабеля | 6 м |
| Насос промиву | 6 бар |
| З'єднання, вихід | DN 110 |
| З'єднання, злив | DN 75DN 110 |
| З'єднання, промив | DN 110 |
| Видалення твердих забруднень | 60 мкм |
| Кіль - сть вхідних з'єднань | 2 шт |
| Площа біофільтра | 57.3 м2 |
| Матеріал | Стеклопластик/дюропласт/нержавеющая сталь |
| Для ставків із рослинами (Макс.об'єм) | 140 000 литров |
| Захищена поверхня біологічного фільтра | 48.4 м2 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 20000 л/год |
- Ціна: 435 724 ₴



