
Комбинированный барабанный фильтр с губками, контроллером и автопромывом барабана BioTec Premium 80000 EGC
212 770 ₴
- В наявності
- Код: 54850
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Проточний фільтр BioTec Premium 80000 EGC - вдосконалена версія барабанного фільтра BioTec Premium 80000. Нововведення дозволяють включити цей фільтр до системи управління Розумний сад. Забезпечує кристально чисту воду у два етапи очищення.
технологія фільтрації зі знижуючим навантаження очищенням від твердих частинок, що не вимагає особливого догляду
- перевірена та безпечна технологія барабанного фільтра з автоматичним очищенням
- технологія барабанного фільтра з інтелектуальною системою управління та продувним насосом 4 бар
- легкий в обслуговуванні біофільтр із функцією Easy Clean
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Вага | 71.50 |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 830х675х820 мм |
| Енергоспоживання | 5 Вт |
| Енергоспоживання очищення | 670 Вт |
| Номінальну напругу | 230 В / 50Гц |
| Продуктивність – Q макс | 12500 л/час |
| Температурний дисплей | цифровой |
| Довжина кабеля | 5 + 1 м |
| Насос промиву | 4 бар |
| Розмір забруднень, що видаляються. | 125 мкм |
| Матеріал | стеклопластик, дюропласт / нержавеющая сталь |
| Автоматизація промивання | ручная, временные интервалы, датчик |
| Кількість кольорових фільтрувальних губок | синих - 2 красных - 2 фиолетовых - 2 |
| Блок керування | микроконтроллер |
| Вихідне з'єднання | 1 шт 110 мм |
| Кількість форсунок/промив | 1 х 4,0 л/мин |
| Висота установки над рівнем води | 51 см |
| Гарантія | 3 г |
| Вхідне з'єднання | 1шт 50 мм (2") |
| З'єднання з фільтрами | Bitron C 36-110 Вт, Bitron Eco 120-240 Вт, ProfiClear Classic |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 12500 л/год |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 212 770 ₴


