
Комплект напірної системи фільтрації FiltoClear Set 31000 з уф-лампою 60Вт
96 139,68 ₴
- В наявності
- Код: 77783
- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
У комплект поставки входить: напірний фільтр Filtoclear 31000 з уф-лампою 60 Вт, насос AquaMax Eco Premium 16000.
Напірний фільтр OASE FiltoClear 31000 високоефективно очищає ставки об'ємом до 31000 літрів завдяки губкам, що фільтрують, з тонкою структурою і потужною 60-ватною УФ-лампі. Всі робочі елементи розташовані у кришці, тому фільтр можна закопати в землю та оптимально вписати у ландшафт ставка. Простий у використанні висувний механізм полегшує очищення. Ви навіть можете замінити УФ-лампу під час роботи. Якість OASE із гарантією до трьох років.
• ЯКІСНА ФІЛЬТРАЦІЯ: Запатентований механізм біомеханічного очищення з оптимізованими фільтруючими губками та ефективною УФ-лампою
• КОМПАКТНИЙ: Непомітно вписується в будь-який ландшафт, тому що можна вкопати на 2/3 в ґрунт і закрити декоративною кришкою імітуючу камінь або опустити в приямок
• ПІД ТИСКОМ: Може подавати відфільтровану воду на водоспад, навіть якщо встановлено нижче дзеркала води
• ПРОСТОЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Легко обслуговувати завдяки простому механізму ручки та моніторити роботу УФ-лампи, забруднення фільтра та протоки води (Запатентована технологія Easy-Clean)
• Зручна заміна лампи: УФ-лампу можна замінити під час роботи - не потрібно вимикати фільтр, не потрібно розбирати кварцове скло
• ЗАХИСТ: високоякісний ударостійкий корпус UVC захищає баластний блок від сонячного світла та вологи.
• ПОТУЖНИЙ: всі моделі FiltoClear останнього покоління оснащені вдосконаленими високоефективними ультрафіолетовими лампами.
• 2-ХОДОВИЙ КЛАПАН: Виберіть, чи буде вода текти у ставок або стічної води після очищення фільтра.
• ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ: Вбудована технологія байпасу OASE забезпечує оптимальний потік води та запобігає засміченню фільтра.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Ø х В ) | 380 x 728 мм |
| Маса нетто | 14.30 кг |
| Макс. продуктивність | 17000 л/час |
| З'єднання, вхід | 38 / 50 мм 1 ½", 2" |
| Потужність УФ-пристрою | 42 Вт |
| З'єднання, вихід | 38 / 50 мм 1 ½", 2" |
| Для ставків із рибою (0-1кг) на 1000л | 15000 литров |
| Для ставків із рослинами (Макс.об'єм) | 31000 литров |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Споживана потужність | 42 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 17000 л/год |
- Ціна: 96 139,68 ₴



