Resun Eco-Power 15000 - Продуктивність: 14700л/год. - надпотужні, безшумні, економічні насоси, призначені для ставків. З їх допомогою можна подати тиск води на гірки, сформувати водоспади, струмки, фонтани. Використання насосів Resun також можливе у різних домашніх господарствах, садівництві, рибницьких господарствах. У цих насосах використовують запатентовану форму робочого колеса Vortex.
Насос Resun Eco-Power15000 оснащений зносостійким та корозійностійким керамічним підшипником та робочим валом. Оригінальна форма корпусу дозволяє уникнути забруднення деталей насоса, що рухаються, а патрубок на виході дозволяє змінювати напрямок потоку.
Потужність споживання: 200W.
Висота: 5,5 м.
Розмір насоса: 31*15*19.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Resun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 200 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 14700 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 19 мм |
| Висота | 14 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 14700 л/год |
| Висота підйому води | 5.5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 700 ₴


