
Каркасний басейн з ротанга Bestway 427х250х100см (56714) з картриджним фільтром
22 016 ₴
- В наявності
- Код: 20837
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 56714 - це модель, яка володіє достатньою місткістю для купання всієї родини або великої компанії друзів. Завдяки округлій формі і помірним габаритам, басейн може встановлюватися на будь-якому дачному подвір'ї. Використання жорстких овальних сталевих труб і посиленого ПВХ полотна преміального класу, робить басейн Power Steel Swim Vista надійним і стійким. Зовнішня сторона чаші виконана в стилі Камень, це надає особливий шарм дизайну прибудинкової території. У комплекті з басейном поставляється захисний тент, драбина, дозатор хлору і фільтраційна установка зі змінним картриджем, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри: довжина 427 см, ширина 250 см, висота 100 см
- Об'єм басейну (90%): 7250 л
- Система фільтрації: 2006 л/г, картриджна
- Оглядове вікно: 2 шт.
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 7250 л |
| Довжина | 427 см |
| Ширина | 250 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 92 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 016 ₴






