
Каркасний басейн Bestway 488х244х122 см (56670) з картриджним фільтром, драбиною та тентом
25 069 ₴
- Немає в наявності
- Код: 18200
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 56670 - це модель прямокутної форми з помірним габаритам і може встановлюватися на будь-якому дачному дворі або прибудинкової території. Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з басейном постачається драбина, захисний тент, змінній картридж для фільтру, фільтраційна установка і вбудований дозатор хлору, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону плавання.
- Клас: каркасний прямокутний басейн
- Розміри: довжина: 488 см, ширина 244 см, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 11532 літрів
- Система фільтрації: 3028 л/г картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 11532 л |
| Довжина | 488 см |
| Ширина | 244 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 92 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 069 ₴






