
Каркасний басейн Bestway 401х201х100 см (56441) з картриджним фільтром та драбиною
17 415 ₴
- Немає в наявності
- Код: 16459
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway - це модель прямокутної форми з помірними габаритами і може встановлюватися на будь-якому дачному подвір'ї або прибудинковій території. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з басейном поставляється драбина, змінний картридж для фільтра, фільтраційна установка і вбудований дозатор хлору, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри басейну: довжина 401, ширина 201, висота 100 см
- Об'єм басейну (90%): 6478 літрів
- Система фільтрації: 2006 л/год картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 6478 л |
| Довжина | 401 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 68 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 415 ₴






