
Каркасний басейн Bestway 412х201х122 см (56456) з картриджним фільтром та драбиною
21 156 ₴
- Немає в наявності
- Код: 21285
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway - це модель прямокутної форми з помірними габаритами і може встановлюватися на будь-якому дачному подвір'ї або прибудинковій території. Чаша басейну виконана з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Внутрішнє оздоблення імітує блакитну мозаїку. У комплекті з басейном поставляється драбина, змінний картридж для фільтра, фільтраційна установка і вбудований дозатор хлору, які гарантують підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри басейну: довжина 412, ширина 201, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 8124 літрів
- Система фільтрації: 2006 л/год картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Об`єм | 8124 л |
| Довжина | 412 см |
| Ширина | 201 см |
| Висота | 122 см |
| Вага | 71 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 156 ₴





