
Каркасний басейн Bestway 549х122см (56462) з картриджним фільтром, драбиною та захисним тентом
23 908 ₴
- В наявності
- Код: 16586
+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
Каркасний басейн Bestway 56462 - це ідеальний варіант для невеликих сімей. Модель легко встановлюється та прекрасно підійде для ділянок перед будинком. Чаша басейну виготовлена з тришарового армованого лайнера. Покриття Framelink захищає каркас від іржі, гарантує високу надійність і довговічність всієї конструкції. Система Seal & Lock System забезпечує надійну фіксацію всіх елементів. Малюнок внутрішньої поверхні чаші виготовлений у вигляді природної гальки. У комплекті з басейном поставляється захисний тент, драбина, дозатор хлору, змінний картридж для фільтру і фільтраційна установка, яка гарантує підтримку чистоти води протягом усього сезону купання.
- Розміри: діаметр 549 см, висота 122 см
- Об'єм басейну (90%): 23062 літрів
- Система фільтрації: 5678 л/г картриджна
- Встановлення: тільки наземне
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Кругла |
| Колір | Блакитний |
| Об`єм | 23000 л |
| Діаметр | 549 см |
| Висота | 122 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал сходів | Метал |
| Фільтр | Картриджний |
| Глибина | 100 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 908 ₴



