Насос Emaux SS033T з таймером – ідеальне рішення для приватних басейнів до 28 000 літрів. Оснащений префільтром великої ємності із прозорою кришкою. Відрізняється тихою роботою та низьким енергоспоживанням. Вбудований захист від перегріву та перепадів в електромережі.
- Продуктивність: 7 м³/год
- Вхідна потужність: 0.43 кВт
- Вихідна потужність: 0.33 НР
- Сполука: 1.5" (50мм)
- Напруга: 220В (1 фаза)
| Основні характеристики | |
| Призначення насосу | Приватні басейни |
| Для солоної води | Ні |
| Наявність префільтра | Так |
| Змінна швидкість | Ні |
| Кількість фаз | 1 (220-240 В) |
| Продуктивність, м³/год (при h) | 7 при 4 м |
| Потужність, кВт | 0.4 |
| Корисна потужність, л. с. | 0.3 |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| З'єднання | 50 мм |
| Додатково | Таймер дозволяє встановити необхідний час для запуску насоса та тривалість роботи: від 2 до 24 год. Батарея резервної пам'яті: до 72 год. Двигун: асинхронний, двополюсний Клас ізоляції: 130 (В) Вал і торцеве ущільнення виконані зі сталі SS 316 Виробник залишає за собою право в будь-який момент вносити зміни до комплектації, дизайну та характеристик, що не погіршують якість товару, без обов'язкового повідомлення покупця |
| вага, кг | 8 |
| Розмір | 507x211x340 мм |
| Виробник | Emaux |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 місяців. Гарантія надається за умови проведення своєчасного регулярного технічного обслуговування та заміни витратних матеріалів. При монтажі насоса потрібне додаткове встановлення автомата захисту двигуна. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Emaux |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм басейну | 28 куб. м |
| Напруга | 220 В |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 437 ₴


