ОПИС
- Потужне всмоктування для очищення поверхні до 50 м. кв.
- Проста установка на березі ставка.
- Нескладний монтаж за допомогою загинання краю на плівці ставка.
- Зручне чищення завдяки легкому вилученню твердих забруднень у кошику на 12 л.
- Допустима різниця рівня води 100 мм, ширина 220 мм.
- Може використовуватися з AquaMax Eco у вбудованій насосній камері.
- Кришка скімера, що імітує поверхню каменю, входить у комплект.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Общие характеристики Вага 5.32 Розмір ( Д х Ш х В ) 580х400х450 мм Продуктивність – Q макс 16000 л/ч З'єднання, вхід 25/32/38 Об'єм кошика 12 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Скіммер для ставка |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 16000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 450 мм |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 450 ₴




