
Біологічний фільтр УЗВ ProfiClear Premium XL з рухомим біо-завантаженням Pondpads
145 569 ₴
- Під замовлення
- Код: 73367
Відправка з 04 травня 2026+380 (98) 112-16-88
Анастасія - Ставки та Автополив- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
ОПИС
- надзвичайно велика захищена поверхня для колоній мікроорганізмів (5000м2/300м2)
- інноваційна технологія обвідних каналів - байпасів забезпечує оптимальне переміщення біоелементів PondPads або Hel-X
- очищення від токсинів, таких як амоній, аміак та нітрити
- з'єднання для підключення аератора для насичення киснем та створення вихрових потоків
- постійне додаткове насичення киснем, самоочищення від відмерлої біомаси
- вбудований донний слив з високоякісним золотниковим клапаном
- макс. пропускна спроможність: 66000 л/год.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 1330 х 875 х 820 |
| Пропускна спроможність | 66000 л/час |
| З'єднання, вхід | 2 шт. х 180 мм |
| З'єднання, вихід | 2 шт. х 180 мм |
| Матеріал | GRP Дюропласт |
| Захищена поверхня біологічного фільтра | 300 м2 |
| Размеры | |
| Вага (повна) | 101,6 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 66000 л/год |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 569 ₴




