
Біологічний фільтр з нерухомим шаром ProfiClear Premium Discharge Module L
84 081 ₴
- Під замовлення
- Код: 87165
Відправка з 04 травня 2026- +380 (96) 999-21-12Євгенія - Ландшафтний дизайн
ОПИС
Зливний модуль L ProfiClear Premium є ідеальним кінцевим модулем у системі фільтрації ProfiClear Premium. Він додає останні штрихи до чистої води. Вода, що вже пройшла механічну фільтрацію, проходить через велику ступінь біофільтра в зливному модулі ProfiClear Premium L. Він з'єднаний з попереднім фільтром з нерухомим шаром OASE ProfiClear Premium Standing Bed Module L через два входи. П'ять вбудованих фільтруючих елементів ClearWave тепер забезпечують оптимальну прозорість води у зливному модулі L. Рух води в резервуарі та заселення фільтруючих елементів бактеріями оптимізуються за рахунок додаткового збагачення води у зливному модулі L повітрям (це здійснюється за допомогою повітряного каміння). Нарешті, через випускні отвори вода повертається у ставок у чистому вигляді.
Сучасна модульна система фільтрації для професійної якості води за мінімального простору
Зріла, професійна технологія з більш ніж трирічним часом розробки
- Прозорі хвилясті блоки: Дуже щільна структура фільтра створює максимально велику площу внутрішньої поверхні, що ідеально підходить для утворення колоній бактерій, що фільтрують.
- РОЗ'ЄМИ БАРАБАННОГО ФІЛЬТРУ: Ідеальний кінцевий модуль для барабанного фільтра OASE ProfiClear Premium L
- ПРОСТА ОЧИЩЕННЯ: Відкрийте засувку, і вода швидко стіче. Після цього фільтр можна легко витягти для очищення та обслуговування та встановити на місце.
- ДОДАТКОВА АЕРАЦІЯ: За допомогою додаткової аерації можна збільшити концентрацію кисню, що дозволить ще більше підвищити активність бактерій для очищення води.
- МІЦНИЙ КОРПУС: Корпус із високоякісного армованого скловолокном пластику (GRP Duroplast) відрізняється високою стійкістю до дії УФ-випромінювання та температури, що продовжує його термін служби.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 830 x 600 x 820 мм |
| Маса нетто | 44 кг |
| Макс. продуктивність | 33 000 л/час |
| З'єднання, вхід | 180 мм |
| З'єднання, вихід | 150 мм |
| Матеріал | Стеклопластик дюропласт/нержавеющая сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Стан | Новий |
| Максимальна швидкість потоку | 33000 л/год |
- Ціна: 84 081 ₴


