Напірний фільтр OASE FiltoClear 5000 високоефективно очищає ставки об'ємом до 5000 літрів завдяки губкам, що фільтрують, з тонкою структурою і потужною 18-ватною УФ-лампою. Всі робочі елементи розташовані у кришці, тому фільтр можна закопати в землю та оптимально вписати у ландшафт ставка. Простий у використанні висувний механізм полегшує очищення. Ви навіть можете замінити УФ-лампу під час роботи. Якість OASE із гарантією до трьох років.
ЯКІСНА ФІЛЬТРАЦІЯ: Запатентований механізм біомеханічного очищення з оптимізованими фільтруючими губками та ефективною УФ-лампою
КОМПАКТНИЙ: Непомітно вписується в будь-який ландшафт, тому що можна вкопати на 2/3 в ґрунт і закрити декоративною кришкою імітуючу камінь або опустити в приямок.
ПІД ТИСКОМ: Може подавати відфільтровану воду на водоспад, навіть якщо встановлено нижче дзеркала води
ПРОСТОЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ: Легко обслуговувати завдяки простому механізму ручки та моніторити роботу УФ-лампи, забруднення фільтра та протоки води (Запатентована технологія Easy-Clean)
Зручна заміна лампи: УФ-лампу можна замінити під час роботи - не потрібно вимикати фільтр, не потрібно розбирати кварцове скло
ЗАХИСТ: високоякісний ударостійкий корпус UVC захищає баластний блок від сонячного світла та вологи.
Потужний: всі моделі FiltoClear останнього покоління оснащені вдосконаленими високоефективними ультрафіолетовими лампами.
2-ХОДОВИЙ КЛАПАН: Виберіть, чи буде вода текти у ставок або стічні води після очищення фільтра.
ПІДВИЩЕНА ЕФЕКТИВНІСТЬ: Вбудована технологія байпасу OASE і очищувальний механізм колби забезпечують оптимальний потік води і запобігає забрудненню колби.
СТАБІЛЬНИЙ І НАДІЙНИЙ: міцний корпус із високоякісного пластику легко закопується в землю та вражає своєю довговічністю
МІЦНИЙ: металеве затискне кільце з простою функцією важеля робить відкриття та закриття FiltoClear безпечніше та простіше, ніж будь-коли раніше.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Общие характеристики | |
| Розмір ( Д х Ш х В ) | 380 x 370 мм |
| Макс. продуктивність | 5000 л/год |
| Макс. робочий тиск | 0.20 бар |
| З'єднання, вхід | 38 / 50 мм 1 ½", 2" |
| Потужність УФ-пристрою | 18 Вт |
| З'єднання, вихід | 38 / 50 мм 1 ½", 2" |
| З'єднання, злив | 38 / 50 мм 1 ½", 2" |
| Для ставків із рибою (0-1кг) на 1000л | 2 500 літрів |
| Для ставків із рослинами (Макс.об'єм) | 5 000 літрів |
| Гарантія | 2 + 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oase |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Фільтр ставковий |
| Споживана потужність | 18 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 5000 л/год |
- Ціна: 23 998 ₴





